Sophie

13. srpna 2014 v 10:43 | HuVi


Sophie je skoro dvouletá fenka, zbarvení black/white monttlet ( což znamená, že má po tělě na bílých místech " fleky " či puntíky ). Pochází z Bzence z Olomouce. Sophie se narodila 2.září.2012, domů jsme si ji přivezli 28.11.2012, když měla okolo 3 měsíců. Važíla okolo 7 kg a měřila 30 cm v kouhoutku. Je to kříženec

Jméno: Sophie
Původ: Olomouc/Bzenec
Datum Narození: 2.9.2012
Příjezd: 28.11.2012
Věk: 1 rok a nějaké ty měsíce
Zbarvení: black/white monttlet - černé fleky
Plemeno: kříženec boc x ??
Povaha: aktivní, chytrá, zlobivá, (ne)poslušná, otravná, vtěrná
Zkoušky: žádné
Výška: 39 cm v HKT
Vet.: Osobní klinika Radomír Mráček

PitaPata Dog tickers

~ SPORTY A AKTIVITY

Nejvíce nás baví frisbee s naším nesmrtelným diskem, hrajeme si sním jen tak pro radost a proto nás to baví, skáče mi přes nohy,přes ruku a pořád skáče ty jeji vývrty jako typická borderka, aspoň něco zdědila :D Frisbee se věnujeme pouze doma pro radost a závodně to nemáme v plánu :) Pořád procvičujeme poslušnost a je hodně učenlivá a tak pořád zkoušíme a učíme se nové triky v DD s klikrem.

~ KDYŽ JSME SI JELI PRO TO MALÉ ŠTĚNĚ .. - bylo 28. listopadu, tedy den po mích dvanáctých narozeninách a my jsme se už před třemi dny rozhodovali že dárek na několik roků bude pes, původně to měla být úplně jiná rasa, tedy činský chocholák srstnatý, já však chtěla něco většího, na řade byl kokršpaněl, o kterém jsme začli uvažovat, ale strejda s tetou mají kokršpaněla, další teta má taky kokršpaněla a snad ještě dalších deset příbuzných má kokra. Na posledním místě byla BOC. 28. jsme se sebrali, vzali malou flexu a jeli do Bzence. Chvilku jsme hledali dům a potom jsme ho našli, majitelé nás už očekávali takže kdžy jsme zazvonili ve dveřích se objevil pán s Ajkou v náručí, byla tak krásná, pozval nás dále a mamka s tátou si začali povídat zatím co já si hrála s Ajkou. Po dvou hodinách se domluvili předali nám nějaký věci my vzali psa a jelo se domů, po cestě domů jsme i několikrát zastavili protože potřebovala se vyvenčit. Sophie jsme si tedy brali už naučenou k čistotě a základním návykům, její "vychování" nebylo tak náročný :)
A tady pár foteček jak vypadala :)


Sophie je můj první pes, o kterém opravdu můžu říct, že jsem si ho vychovala já a že patří mě ♥ Doma sice máme zlatého retrívra a ještě malou kříženku a ještě předtím jsme měli huskyho, ale Sophie je už prostě všemi deseti má. Sophie mi změnila život, pomohla mi se dostat přez těžké časy a často mám i pocit že mi v životě přináší samé štěstí, od doby co jsme si tuhle černobílou zlobivou kuličku přivedli domů, tak se na mě jen sype štěstí. Lepšího psa jsem si vážně přát nemohla. Ikdyž mě často otravuje a někdy jsem zní v koncích, ona je to nejlepšís světlo padající na můj život ♥
 


Komentáře

1 Markeet Markeet | Web | 13. srpna 2014 v 10:52 | Reagovat

Ahoj, nepotřebuješ někde hlas? :-) Kdyžtak napiš do komentu na blog :-) Kdyby se ti chtělo, můžeš poslat hlas mému kocourkovi :-) odkaz mám na blogu :-)

ps: Sophie je moc krásnáá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama