Coffee

13. srpna 2014 v 12:04 | HuVi
Jméno: Coffee (káva)
Původ: Čeložnice/Kyjov
Datům narození: 10.7.2006
PP: bPP
Věk: 8 let
Zbarvení: Zlatá, dlouhosrstá
Plemeno: Golden Retriver (zlatý retrívr)
Povaha: hravá, milá, poslušná
Zkoušky: Žádné (a nebudou )
Vetrinář: Ivo Pospíšil
♥ O NAŠEM MILÁČKOVI ♥
Coffee je sedmiletá fenka Zlatého retrívra. Narodila se 10.7.2006 a to v Kyjově :)

Miluje díky její povaze plemene vodu (vždycky v létě nám skákala do bazénu až nám ho protrhla a před bazénem jsme museli dělat bránu) Ráda se chodí prostě koupat a miluje dlouhé procházky na poli, nemá ráda náhubek. Ale teď na procházky nechodíme už jen z důvodu že bych ji nezvládla. Má opravdu obrovskou sílu a na vodítku ji prostě nezvládnu. Dokonce kdžy jsme s kamarády venčili vlčáka byl naprosto lehoučký oproti Kofince. Dříve jsme chodili hodně na pole (ale se zkušenou pejskařkou, mamčinou kamarádkou ) .Moje mamka má kamarádku která má taky Zlatého retrívra a vždycky jsem sní a jejich krásným Matesem když Coffee nehárala chodili ven, bylo to dokonalé, přestali jsme ven chodit protože Coffe nějak nesnesla cizí psi, takže jsme s procházky sekli (v té době jsem byla malá a neměla jsem o psy takový zájem a mamku cvičák nenapadl), ale každý den za ní chodím ven přetahujeme se o hračky aportujeme a děláme spolu to co nás baví a já doufám že s námi bude ještě dlouho.


PitaPata Dog tickers


Miluje kromě vody, hry jakoukoliv hru, baví ji frisbee ale jelikož mi trošku prokousla disk nějak jsme to dál neřešili, aportování a voda a to dohromady je to nejlepší co může být, aportování u rybníka či u jakékoliv vody to se vyválí ve vodě a běží pro hračku, je to to nejúžasnějšího může být a sledovat to jak je šťastná ve svém živlu je úžasné a zahřeje to u srdce. Těším se na léto až pojedeme někam k vodě, k rybníku až sebou vememe všechny tři a budou řádit někde ve vodě . Kromě toho aportování miluje běhání, co víc než běhání na zahradě za hračkou, dělání i přímo kravin s hadicí na zalívání stromů. No to je tak že já jdu v létě zalívat stromy a Kofinka se k tomu připlete a ze zalívání stromů nějakou náhodou vznikne to že jsme obě dvě mokré od vody :D, miluji to.

♥ PŘÍJEZD: když jsme si jeli pro malinké štěně

Nevím přesně kdy jsme si pro ni jeli ale trošku pamatuji si to. Byla jsem malá a byla úplně natěšená a pořád držela v ruce krabici, měla žlutou sukničku a bílé tílko, culíky a rozzářenou tvář, natěšená na to až si projedeme pro našeho 'zlatého' pejska. Pak nastal čas a mi jsem nasedli do auta, popadli krabici deku, malé si tak 2 metry dlouhé růžové vodítko, červený obojek a jeli do Kyjova. Po nějaké té hodině jsme dojeli do Kyjova a za plotem na nás čučeli 3 malí sopli alá krásná kávová štěňata retrívra, štěkalo to na nás a sladce se to dívalo, nevybírali jsme si protože jsme ji měli zamluvenou, jelikož jsme chtěli fenku a měli 2 kluky a našu prdelu. Já seděla v autě (asi) zatím co mamka s tátou se s pánem domlouvali co a jak, pak skončili, vzali Kofču a šli do auta dali mi ji na klín a já ji pořád pusinkovala, nevím kolik mi bylo ale víc jak 6 asi ne :D Pak jsme přijeli domů a nachystali jí venku pelíšek, boudičku atd. :)

No poslední věcí kterou mohu říci, je že Kofinka je naprosto zlatý pes, hodná, poslušná, co víc si člověk může přát :)
 


Komentáře

1 Blanka Blanka | Web | 13. srpna 2014 v 12:12 | Reagovat

Je krásná :)

2 HuVi HuVi | Web | 19. srpna 2014 v 12:08 | Reagovat

[1]: Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama